O nas

Cześć!

Nazywam się Jerzy Kurkowski, a w środowisku Minimaniaków znany pod pseudonimem Juro.
Jestem organizatorem Turystycznych Rajdów i Zlotów MINI. Motoryzacja od zawsze była moją pasją, a od kilku lat szczególną sympatią darzę klasyczne i współczesne pojazdy marki MINI. Na swojej drodze chciałem spotkać inne osoby, które dzielą tą samą pasję co ja. Z racji tego, że takie spotkania odbywały się rzadko dla ograniczonej ilości osób, postanowiłem sam zorganizować wydarzenie, w którym każdy może wziąć udział i zintegrować się z ludźmi, których łączy miłość do motoryzacji. Okazało się, że ludzie oczekują takich spotkań co potwierdziła frekwencja na pierwszym Rajdzie ponad 130 załóg. Po pierwszym szoku i zaskoczeniu ilością pozytywnie zakręconych osób na punkcie Miniaków, na gorąco zaraz po zakończeniu pierwszej edycji zacząłem szukać lokalizacji na kolejny zlot. A reszta jest już historią, która trwa od 2019 roku.

W międzyczasie do „letnich” corocznych Rajdów, doszły również „zimowe” zloty, na wyraźną prośbę uczestników, którzy domagali się częstszych spotkań.😉

 

W trakcie tej przygody z MINI i organizacji eventów, na swojej drodze spotkałem wiele ciekawych osób z wielką pasją do motoryzacji. Jedną z nich jest Szymon z MOI youngtimers, który związany z renowacją pojazdów związany jest od pokoleń.

Połączyliśmy siły i powołaliśmy do życia Cooper Classic – studio renowacji i detailingu, w którym przywracamy do życia każdy model klasycznego pojazdu, a specjalizujemy się oczywiście w Mini i Mercedesach. Przeprowadzamy zarówno kompleksowe renowacje samochodów i motocykli jak i robimy bieżące naprawy, nadajemy blask karoserii i wnętrzu, naklejamy folie PPF i to wszystko również w usłudze door to door.

​Dysponujemy własnym zapleczem technicznym wokół, którego stworzyliśmy zgrany zespół wykwalifikowanych fachowców, dzięki którym nawet najtrudniejsze zadania są dla nas wyzwaniem, a nie problemem.
​Macie jakiś pomysł dotyczący Waszych samochodów, zarówno obecnych jak i tych wymarzonych? Perełek, których realizacja jest dopiero w planach? My go zrealizujemy, a jedynym ograniczeniem niech będzie tylko Wasza i nasza wyobraźnia.

Naszymi pojazdami obsługujemy wszelkie wydarzenia: śluby, sesje zdjęciowe, imprezy tematyczne i filmy.

 Od 2023 roku jestem również prezesem Mini Klubu Polska. Prowadzę firmę o nazwie DRIVE TEAM, która formalnie organizuje eventy motoryzacyjne nie tylko dla miłośników marki MINI. Nasza działalność skupia się na tworzeniu niezapomnianych wydarzeń, które łączą pasjonatów motoryzacji z całej Polski. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu, każde spotkanie jest unikalnym przeżyciem, pełnym emocji i wspólnej pasji do samochodów. Dołącz do nas i bądź częścią tej wyjątkowej społeczności!

​Do zobaczenia na trasie!
Juro 😊